İSVEÇ İŞBİRLİĞİ ÇELİKLERİ

  • TOZ METAL VE YÜKSEK HIZ ÇELİKLERİ

    TOZ METAL VE YÜKSEK HIZ ÇELİKLERİ

    Toz Metalurji , flanşlı bağlantı valfleri gibi, her yöne doğru aynı özelliğe sahip komponentler üretmemize olanak verir. Kayda değer bir malzeme tasarrufu ve düşük tornalama maliyetleri getirir. Toz Metalurji geleceğin teknolojisidir. “Takım dayanıklılığı ve performansı” ile ilgili talepler, diş kesme takımları gibi yüksek performans ve soğuk iş takımlarının üretiminde, toz metalurjik çeliklerin her geçen gün daha fazla tercih edilmesine neden olmaktadır.

    MALZEMELER 4607 5

Gelişmiş ülkelerle eş zamanlı olarak, en ileri teknoloji firmalarının kullandığı, yüksek performans sağlayan, "Yeni Nesil Yüksek Performans Çelikleri"ni siz değerli sanayicilerimize gururla sunuyoruz. Ülkemiz sanayisi rekabet gücünü arttırmak için, üretiminde kendisini aksatacak, yavaşlatacak, zaman,

işçilik ve enerji kaybına neden olacak çeliklerin yerine; yüksek performans sağlayacak yeni nesil çelikleri, İsveç Üretim Teknolojisi ile üretilmiş olarak, tertemiz bir mikroyapıda, zamanında ve teknik destek garantili olarak firmamızdan temin edebileceksiniz.