İSVEÇ İŞBİRLİĞİ ÇELİKLERİ

 • SICAK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

  SICAK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

  Yüksek sıcaklık altında sertliklerini ve mukavemetlerini yitirmeyen; mekanik ve termal şoklara karşı dirençli malzemelerdir.

  MALZEMELER 5073 5
 • SOĞUK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

  SOĞUK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

  Kesme, ezme, sıvama gibi kalıplarda kullanılan aşınma dirençleri olan takım çelikleridir. Yüksek karbonlu soğuk iş takım çeliklerinde martensitik dönüşüm eksi derelerde tamamlandığında, kalıntı östenit miktarını minumuma indirmek için kriyojenik proses uygulanmaktadır. -196 derecede uygulanan bu işlem sayesinde, malzemelerin tokluğu ve aşınma direnci kayda değer bir şekilde arıtar.

  MALZEMELER 5376 5
 • PLASTİK KALIP ÇELİKLERİ

  PLASTİK KALIP ÇELİKLERİ

  Parlatılabilirlik ve işlenebilirlik özellikleri çok iyi; baskı mukavemeti ve krozyon dayanımı yüksek olan çeliklerdir.

  MALZEMELER 4395 5
 • TOZ METAL VE YÜKSEK HIZ ÇELİKLERİ

  TOZ METAL VE YÜKSEK HIZ ÇELİKLERİ

  Toz Metalurji , flanşlı bağlantı valfleri gibi, her yöne doğru aynı özelliğe sahip komponentler üretmemize olanak verir. Kayda değer bir malzeme tasarrufu ve düşük tornalama maliyetleri getirir. Toz Metalurji geleceğin teknolojisidir. “Takım dayanıklılığı ve performansı” ile ilgili talepler, diş kesme takımları gibi yüksek performans ve soğuk iş takımlarının üretiminde, toz metalurjik çeliklerin her geçen gün daha fazla tercih edilmesine neden olmaktadır.

  MALZEMELER 4607 5

Gelişmiş ülkelerle eş zamanlı olarak, en ileri teknoloji firmalarının kullandığı, yüksek performans sağlayan, "Yeni Nesil Yüksek Performans Çelikleri"ni siz değerli sanayicilerimize gururla sunuyoruz. Ülkemiz sanayisi rekabet gücünü arttırmak için, üretiminde kendisini aksatacak, yavaşlatacak, zaman,

işçilik ve enerji kaybına neden olacak çeliklerin yerine; yüksek performans sağlayacak yeni nesil çelikleri, İsveç Üretim Teknolojisi ile üretilmiş olarak, tertemiz bir mikroyapıda, zamanında ve teknik destek garantili olarak firmamızdan temin edebileceksiniz.