Birleşik Metal

ÇELİKLER

 • PERFORMANS ÇELİKLERİ

  PERFORMANS ÇELİKLERİ

  İleri teknoloji firmaları tarafından kullanılan ve yüksek performans sağlayan “Yeni Nesil Yüksek Performans Çelikleri”ni siz değerli sanayicilerimize gururla sunuyoruz. Artık üretimde zaman, emek ve enerji kaybına neden olacak çelikler yerine; daha temiz bir mikroyapı ve teknik destek garantisi ile Birleşik Metal’den yüksek performanslı yeni nesil çelikler tedarik edebileceksiniz.

  Kuruluşundan bu yana Türkiye’de birçok yeniliğe imza atan ve sektöre çok sayıda yeni çelik tanıtan ve kazandıran Birleşik Metal, yeni nesil performans çeliklerini stoktan ve farklı bir konseptte tanıtıyor.

  Birleşik-Performans ® konsepti, tasarlanan bu yeni nesil çelikleri tek bir isim altında topluyor ve Sanayici - Üniversite ve Çelik Üretim Tesisi işbirliğiyle üretim verimliliğini arttırıyor. Performans teknolojisi, Esr'den daha temiz bir mikroyapıyı garanti ederken kalıp/parça ömrünü de uzatıyor.

  MALZEMELER 85 5
 • İSVEÇ İŞBİRLİĞİ ÇELİKLERİ

  İSVEÇ İŞBİRLİĞİ ÇELİKLERİ

  Türkiye’nin en büyük ve en özel stok ve kesim parkuruna sahip olan Birleşik Metal yeni dönemde yoluna İsveç çeliği ile devam edecek. Norveç merkezli Scana gruba ait İsveç’in en eski çelik üreticilerinden biri olan Scana Steel Björneborg ve Birleşik Metal işbirliğinde, Türk sanayicisi artık yüksek temizlikteki “ultra clean” yapıda yüksek performans takım çeliklerine ulaşabilecek.

  ÇELİKLER 1 5

Gelişmiş ülkelerle eş zamanlı olarak, en ileri teknoloji firmalarının kullandığı, yüksek performans sağlayan, "Yeni Nesil Yüksek Performans Çelikleri"ni siz değerli sanayicilerimize gururla sunuyoruz. Ülkemiz sanayisi rekabet gücünü arttırmak için, üretiminde kendisini aksatacak, yavaşlatacak, zaman,

işçilik ve enerji kaybına neden olacak çeliklerin yerine; yüksek performans sağlayacak yeni nesil çelikleri, İsveç Üretim Teknolojisi ile üretilmiş olarak, tertemiz bir mikroyapıda, zamanında ve teknik destek garantili olarak firmamızdan temin edebileceksiniz.