Birleşik Metal

TOZ METAL VE YÜKSEK HIZ ÇELİKLERİ

 • Stellapur PM4

  Stellapur PM4

  Stellapur PM4 - Ultra Temiz Toz Metalurjik Çelik

  Stellapur PM4 gelişmiş aşınma dayanımı sağlamak için kullanılan yüksek V alaşımlı bir çeliktir. Soğuk iş uygulamaları için uygundur. Tel kesim işlemi kolaylıkla uygulanabilir. PVD / CVD kaplamalar için max.2-15µ nitrürleme önemlidir.

  Stellapur PM4 Teknik Özellikler 1433 5
 • Stellapur PM10

  Stellapur PM10

  Stellapur PM10 - Ultra Temiz Toz Metalurjik Çelik

  Stellapur PM10 gelişmiş aşınma dayanımı sağlamak için kullanılan yüksek V alaşımlı bir çeliktir. Soğuk iş uygulamaları, bıçaklar ve yüksek aşınma parçaları için uygundur. PVD / CVD kaplamalar için max.2-15µ nitrürleme önemlidir.

  Stellapur PM10 Teknik Özellikler 1384 5
 • Stellapur PM15

  Stellapur PM15

  Stellapur PM15 - Ultra Temiz Toz Metalurjik Çelik

  Stellapur PM15 yüksek W içeren Co alaşımlı bir çeliktir. Yüksek aşınma dayanımı ile yüksek tokluk birlikte görülür ve yüksek performans kesme kalıpları için önerilir. Taşlanabilirliği mükemmel ve farklı PVD türleri için uygun bir kalitedir.

  Stellapur PM15 Teknik Özellikler 1350 5
 • Stellapur PM23

  Stellapur PM23

  Stellapur PM23 - Ultra Temiz Toz Metalurjik Çelik

  Stellapur PM23 yüksek performans gerektiren soğuk iş kesme takımları uygulamaları için uygun, Co içermeyen alaşımlı bir çeliktir. Yüksek aşınma dayanımı ile yüksek tokluk birlikte görülür. Taşlanabilirliği mükemmel ve farklı PVD türleri için uygun bir kalitedir. Max.2-15µ nitrürleme için önerilir.

  Stellapur PM23 Teknik Özellikler 1213 5
 • Stellapur PM30

  Stellapur PM30

  Stellapur PM30 - Ultra Temiz Toz Metalurjik Çelik

  Stellapur PM30 yüksek performans gerektiren soğuk iş kesme takımları için uygun, Co alaşımlı bir çeliktir.  Yüksek aşınma dayanımı ile yüksek tokluk birlikte görülür. Taşlanabilirliği mükemmel ve farklı PVD kaplama türleri için uygundur. 

  Stellapur PM30 Teknik Özellikler 1233 5
 • Stellapur PM39

  Stellapur PM39

  Stellapur PM39 - Ultra Temiz Toz Metalurjik Çelik

  Stellapur PM39 üksek performans gerektiren soğuk iş kesme takımları için uygun yüksek W alaşımlı Co'lu çeliktir. Yüksek aşınma dayanımı ile yüksek tokluk birlikte görülür. Taşlanabilirliği mükemmel ve farklı PVD türleri için uygundur.

  Stellapur PM39 Teknik Özellikler 1230 5
 • Stellapur PM53

  Stellapur PM53

  Stellapur PM53 - Ultra Temiz Toz Metalurjik Çelik

  Stellapur PM53 gelişmiş aşınma dayanımı için uygun yüksek V alaşımlı bir kalitedir. Baskılama, toz presleme, kağıt ve odun kesimi için kullanılan endüstriyel bıçaklar gibi bir çok soğuk iş uygulamaları için uygun bir kalitedir. Tel kesim işlemi kolaylıkla uygulanabilir. PVD / CVD kaplamalar için max.2-15µ nitrürleme için önerilir.

  Stellapur PM53 Teknik Özellikler 1168 5
 • Stellapur PM60

  Stellapur PM60

  Stellapur PM60 - Ultra Temiz Toz Metalurjik Çelik

  Stellapur PM60 çok yüksek alaşımlı ve sertliği 70 HRC'ye kadar ulaşabilen bir çeliktir. Diğer toz metalurjik çeliklerden farklı olarak yüksek aşınma dayanımı ve yüksek basınç direnci ile birlikte görülür. Kaynaşık karbürlü takımların çok kırılgan olduğu yerlerde, Stellapur PM60 bir alternatif.

  Stellapur PM60 Teknik Özellikler 1303 5

Yeni Nesil Yüksek Performans Çelikleri

Gelişmiş ülkelerle eş zamanlı olarak, en ileri teknoloji firmalarının kullandığı, yüksek performans sağlayan, "Yeni Nesil Yüksek Performans Çelikleri"ni siz değerli sanayicilerimize gururla sunuyoruz. Ülkemiz sanayisi rekabet gücünü arttırmak için, üretiminde kendisini aksatacak, yavaşlatacak, zaman,

işçilik ve enerji kaybına neden olacak çeliklerin yerine; yüksek performans sağlayacak yeni nesil çelikleri, İsveç Üretim Teknolojisi ile üretilmiş olarak, tertemiz bir mikroyapıda, zamanında ve teknik destek garantili olarak firmamızdan temin edebileceksiniz.