Birleşik Metal

SICAK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

 • Scana 2343 VIP

  Scana 2343 VIP

  934E® VIP - Sıçak İş Takım Çeliği

  934E VIP, Scana Steel Björneborg AB tarafından üretilmiş olup, EFS tavlı olarak tedarik edilen birinci sınıf kalite Cr-Mo-V alaşımlı çeliktir. Scana geniş bir ölçü gamı sunar ve en uzun ölçülerde bile yüksek saflık, iyi homjenlik ve tüm enine kesit profillerde tek düze sertlik sağlar. 934E VIP zaman, para ve risk tasarrufu için aşikar bir seçimdir.

  Scana 2343 VIP Teknik Özellikler 1490 5
 • Scana 2344 VIP

  Scana 2344 VIP

  934B® VIP - Sıçak İş Takım Çeliği

  934B VIP, Scana Steel Björneborg AB tarafından üretilmiş olup, (EFS) olarak tedarik edilen birinci sınıf kalite Cr-Mo-V alaşımlı çeliktir. Scana geniş bir ölçü gamı sunar ve en uzun ölçülerde bile yüksek saflık, iyi homjenlik ve tüm enine kesit profillerde tek düze sertlik sağlar.

  Scana 2344 VIP Teknik Özellikler 1515 5
 • Scana 2714 ISO BLOCK

  Scana 2714 ISO BLOCK

  552B - Sıçak İş Takım Çeliği

  Scana 2714 ISO BLOCK, Scana Steel Björneborg AB tarafından üretilmiş olup, yumuşak tavlı veya sertleştirilmiş ve temperlenmiş olarak sunulabilen Cr-Ni-Mo-V alaşımlı birinci sınıf kalite çeliktir. Scana geniş bir ölçü gamı sunar ve en büyük ölçülerde bile iyi tokluk, ısıl gerilime karşı yüksek dayanım ve tüm enine kesitlerde tek düze sertlik gösterir.

  Scana 2714 ISO BLOCK Teknik Özellikler 1509 5
 • Scana 2367 VIP MOLY

  Scana 2367 VIP MOLY

  1435 5
 • PERFO HOT

  PERFO HOT

  Perfo Hot - Sıçak İş Takım Çeliği

  %5 krom içeren, mükemmel darbe tokluğuna sahip genel kullanım amaçlı sıcak iş takım çeliğidir

  PERFO HOT Teknik Özellikler 1568 5
 • PERFO HOT CO

  PERFO HOT CO

  Perfo Hot Co - Sıçak İş Takım Çeliği

  Krom-Tungten bileşiminden oluşan ve Kobalt içeren Vanadyum takviyesi yapılmış sıçak iş çeliğidir. Yüksek sıçaklıklarda dahi sertliğini korur ve yine yüksek sıcaklıklarda şoka ve aşınmaya dayanımı mükemmeldir.

  PERFO HOT CO Teknik Özellikler 1414 5

Yeni Nesil Yüksek Performans Çelikleri

Gelişmiş ülkelerle eş zamanlı olarak, en ileri teknoloji firmalarının kullandığı, yüksek performans sağlayan, "Yeni Nesil Yüksek Performans Çelikleri"ni siz değerli sanayicilerimize gururla sunuyoruz. Ülkemiz sanayisi rekabet gücünü arttırmak için, üretiminde kendisini aksatacak, yavaşlatacak, zaman,

işçilik ve enerji kaybına neden olacak çeliklerin yerine; yüksek performans sağlayacak yeni nesil çelikleri, İsveç Üretim Teknolojisi ile üretilmiş olarak, tertemiz bir mikroyapıda, zamanında ve teknik destek garantili olarak firmamızdan temin edebileceksiniz.